Zoeken:
Snel naar:
 
ma 1 apr Instructeursweekend
za 6 apr Zwembadles & ouderbijeenkomst jeugdzeilen
zo 7 apr 10:00 Winterserie Finale Lenterace
za 13 apr instructie RIB varen
za 13 apr Singlehanded
za 13 apr Voorjaars ALV
za 13 apr 15:00 Kofferbak verkoop
zo 14 apr CWO les 1 Jeugdzeilen
zo 21 apr Combi Aegir jeugdzeilen
zo 21 apr CWO les 2 jeugdzeilen
wo 24 apr test
2024 Activiteit
21 april
zondag
Combi Aegir jeugdzeilen
Clubgebouw WV Aegir Prinsemolenpad 4 3054 XM Rotterdam
21 april
zondag
CWO les 2 jeugdzeilen
24 april
woensdag
test
helius
2 mei
donderdag (deel 1 / 4)
Duo-Handed
WV Hellevoetsluis
3 mei
vrijdag (deel 2 / 4)
Duo-Handed
WV Hellevoetsluis
4 mei
zaterdag (deel 3 / 4)
Duo-Handed
WV Hellevoetsluis
5 mei
zondag (deel 4 / 4)
Duo-Handed
WV Hellevoetsluis
5 mei
zondag
17:00 Pre-briefing toertocht 2024
Clubhuis 't Havenhoofd
7 mei
dinsdag (deel 1 / 5)
19:30 tot
21:30
Avondwedstrijden West
WV Hellevoetsluis
8 mei
woensdag
20:00 Briefing toertocht 2024
Clubhuis 't Havenhoofd
9 mei
donderdag (deel 1 / 4)
Toertocht
Cadzand & Blankenberge
10 mei
vrijdag (deel 2 / 4)
Toertocht
Cadzand & Blankenberge
11 mei
zaterdag (deel 3 / 4)
Toertocht
Cadzand & Blankenberge
12 mei
zondag (deel 4 / 4)
Toertocht
Cadzand & Blankenberge
14 mei
dinsdag (deel 2 / 5)
19:30 tot
21:30
Avondwedstrijden West
WV Hellevoetsluis
18 mei
zaterdag
Trainingsdag grootwater Combi
Heliushaven
19 mei
zondag
Combi Hellevoetsluis jeugdzeilen
Heliushaven
21 mei
dinsdag (deel 3 / 5)
19:30 tot
21:30
Avondwedstrijden West
WV Hellevoetsluis
25 mei
zaterdag
Pittstop regatta
WSV Helius
26 mei
zondag
CWO les 3 jeugdzeilen
Heliushaven
28 mei
dinsdag (deel 4 / 5)
19:30 tot
21:30
Avondwedstrijden West
WV Hellevoetsluis
2 juni
zondag
Combi De Maas jeugdzeilen
KR&ZV De Maas Kralingse plaslaan 121 Rotterdam,
2 juni
zondag
CWO les 4 jeugdzeilen
Heliushaven
4 juni
dinsdag (deel 5 / 5)
19:30 tot
21:30
Avondwedstrijden West
WV Hellevoetsluis
9 juni
zondag
CWO les 5 jeugdzeilen
Heliushaven
16 juni
zondag
Combi RZV jeugdzeilen
Kralingse Plaslaan 113 3062 CD Rotterdam
16 juni
zondag
CWO les 6 jeugdzeilen
Heliushaven
22 juni
zaterdag
Helius BBQ
voor ons clubhuis 't Havenhoofd
22 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Jeugdweekend (reserve-les)
WSV Helius
23 juni
zondag
Combi Elfhoeven & Gouda jeugdzeilen
G.W.V. Elfhoeven Platteweg 73 Reeuwijk
23 juni
zondag (deel 2 / 2)
Jeugdweekend (reserve-les)
WSV Helius
30 juni
zondag
Combi Binnenmaas
Laan van Moerkerken 27a 3271 AH Mijnsheerenland
30 juni
zondag
CWO les 7 jeugdzeilen
Heliushaven
6 juli
zaterdag
Ronde Tiengemeten
WV Hellevoetsluis
7 juli
zondag
CWO les 8 jeugdzeilen
Heliushaven
24 augustus
zaterdag
Helius Havenkamioenschap
WSV Helius
1 september
zondag
Combi ZCK Hank jeugdzeilen
ZCK Kurenpolderweg 31 Hank
7 september
zaterdag
Flyer persuit race (voorlopige datum)
WSV Helius
8 september
zondag (deel 1 / 4)
Najaarprogramma Jeugdzeilen Hellevoetsluis
15 september
zondag (deel 2 / 4)
Najaarprogramma Jeugdzeilen Hellevoetsluis
22 september
zondag (deel 3 / 4)
Najaarprogramma Jeugdzeilen Hellevoetsluis
27 september
vrijdag (deel 1 / 3)
Sluitingstocht
maken we nog niet bekend
28 september
zaterdag (deel 2 / 3)
Sluitingstocht
maken we nog niet bekend
29 september
zondag (deel 4 / 4)
Najaarprogramma Jeugdzeilen Hellevoetsluis
29 september
zondag (deel 3 / 3)
Sluitingstocht
maken we nog niet bekend
13 oktober
zondag
Zware Bakken Race
wsv Helius
19 oktober
zaterdag
Oogstfeest
clubhuis 't Havenhoofd
27 oktober
zondag
Winterserie Herfstrace
WSV Helius
17 november
zondag
Winterserie Winterrace
wsv Helius
7 december
zaterdag
Gala feest
clubhuis 't Havenhoofd
15 december
zondag
Winterserie Kerstrace
WSV Helius